Користувацький вхід

В ціпок п'яного депутата виправдали бо за кермом була дружина

Адмінпровадження, за нетверезе водіння на депутата Черкаської районної ради, закрили за відсутністю складу правопорушення.

Відповідну постанову виніс Черкаський районний суд. 

Нагадаємо, що нетверезого депутата, за кермом автівки “Нива”, виявили місцевий громадський активіст ветеран АТО та працівник поліції наприкінці квітня. За інформацією громадського активіста, він разом з працівником поліції чатували на браконьєрів поблизу села Хрещатик, Черкаського району. Згодом на депутата Анатолія Маринчака було складено адмінпротокол за нетверезе кермування. 

Під час судового розгляду, правопорушник вину не визнав, та пояснив, що перебував на відпочинку з своїми товаришами і автомобілем не керував. Під час повернення додому, за кермом автомобіля була його дружина, яка не впоралася з кермуванням і заїхала в кущі. Після цього він намагався завести авто, але зробити цього не вийшло. 

Також сторона захисту відзначила, що до протоколу не надано достатніх доказів винуватості депутата. Судом з матеріалів справи встановлено, що єдиним доказом кермування автомобілем Анатолієм Маринчаком є покази свідка. Останнього викликали на судовий розгляд, однак він не явився не повідомляючи причин. 

Суд також констатував, що на момент складення протоколу депутат не кермував транспортним засобом. Матеріали справи надані поліцією жодним чином не спростовують цього факту. Відтак суд постановив закрити провадження за відсутністю складу правопорушеня. 

Відзначимо, що в мережі викладено відео надане активістом з місця подій. На оприлюдненому відео помітно депутата з явними ознаками алкогольного спяніння та відсутня жінка.

Останні новини