В Смілі заплановане відкриття бази олімпійського резерву.

В місті Сміла заплановане відкриття спорткомплексу олімпійського резерву. Відбудеться це за рахунок використання території стадіону "Локомотив". Зараз ця територія знаходиться у власності міста. Свого часу тут базувалася професійна футбольна команда "Локомотив", яка встигла засвітитися виступами в Другій лізі Чемпіонату України з футболу, проте в 1994 році через брак фінансування припинила існування.

Стадіон станом на 1990 рік був єдиним в області, який мав дренажну систему та систему штучного поливу газону, проте на даний час все зруйновано. На зламі тисячоліть на базі стадіону діяла дитяча футбольна команда, яка підготувала Олександра Ковпака, який нещодавно дебютував в офіційному матчі за збірну України з футболу та гравця команди "Севастополь" Антона Крамара.

Зараз на базі стадіону базується регбійна команда. Загалом в місті діє три футбольних галявини: "Авангард", "Юність", "Локомотив", а ще одну в мікрорайоні РПЗ колишній нардеп від Партії Регіонів Ігор Савченко перетворив в мотодром, яким ніхто не користується вже кілька років.

Останні новини