В Смілі на відкритті храму побував Епіфаній

22 грудня, у Смілі з архіпастирським візитом побував Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, пише Сміла.ua.

Це велика подія для нашого міста, яка зібрала разом біля церкви багатьох смілян. Його Блаженство звершив освячення престолу й храму Різдва Іоана Хрестителя у місті Сміла та очолив в ньому першу Божественну літургію. Настоятель нововідкритого храму отець Михайло Шевчук розповів, що храм будували 18 років.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Харківський і Ізюмський Афанасій, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Донецький і Слов‘янський Сава, настоятель храму протоієрей Михаїл Шевчук та численне запрошене духовенство. Цього дня храм не зміг вмістити усіх вірян, що прийшли помолитися разом з Предстоятелем.

Наприкінці відправи Митрополит Епіфаній виголосив першосвятительську проповідь, у якій розповів про важливість храму в житті християнина.

«Ми молимося вдома і вранці, і ввечері, але храм є особливим освяченим місцем. Саме у храмі людина через Хрещення народжується у нове життя. Тут через Таїнства укріпляються її духовні і тілесні сили, тут і завершується наш земний шлях», – зокрема сказав Його Блаженство.

Останні новини