В Смілі день народження Шевченка відзначили на залізничній станції, а сьогодні проведуть антивоєнний мітинг

 

Вчора 9 березня під час святкування 200-річчя від Дня народження Великого Кобзаря у Смілі відбуся мітинг та культурно-мистецька акція на території місцевого залізничного вокзалу, який названий в честь великого Кобзаря.

Саме на площі перед залізничним вокзалом о 12 годині біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралася міська громада та гості свята, де презентували мистецьку програму викладачі та студенти Смілянського-промислово економічного коледжу.

Почитати вірші Кобзаря мали можливість усі бажаючі. Але найбільше сподобалися глядачам юні декламатори, які виконували вірші щиро і від душі. Закінчилося свято спільним виконанням присутніх пісні на слова Шевченка: «Реве та стогне Дніпр широкий».

А вже сьогодні 10 березня активісти ГО «Майдан», Смілянська Народна Рада запрошують усіх небайдужих жителів Смілянщини взяти участь в антивоєнному мітингу. Мітинг відбудеться на центральній площі міста Сміла о 12 годині.

 Так як захід буде проводитись в день вшанування пам'яті Тараса Шевченка, його гаслом буде «Ми пам’ятаємо твій заповіт, Кобзарю!»

 

 

Останні новини