Користувацький вхід

В Шполі потруїли безпритульних собак

У середині листопада серед білого дня в центрі Шполи хтось масово почав труїти бездомних псів.

Про це пишуть «Шполянські вісті».

Майже десяток тварин-безхатченків в конвульсіях помирали на дорозі. Повз них діти поверталися зі школи, дорослі поспішали у справах. Не один змахнув непрохану сльозу, бачачи, в яких муках конають тварини.

Продавець одного з центральних магазинів райцентру Світлана вже не один рік підгодовує безпритульних собак в центрі міста.

— Вони нікому не приносять шкоди, — запевняє жінка. — Люди жорстоко обійшлися з цими собаками, викинувши їх на вулицю.

Тварин нещодавно стерилізували, тож Світлана розповідає, що коли нещасні пси помирали, у них від болю і конвульсій навіть порозходилися післяопераційні шви.

Свідки тієї страшної картини переконують, що тварин труїли якимись специфічними пігулками. Цього дня подібні випадки було зафіксовано і в районі залізничного вокзалу, і в районі поліклініки. Хтось цілеспрямовано вирішив позбутися безпритульних тварин, і це, за припущенням людей, навряд чи була ініціатива приватної особи. Знищення тварин провели масово і організовано. Вбивць навіть не зупинила кримінальна відповідальність, адже за жорстоке поводження з тваринами передбачається навіть позбавлення волі до трьох років.

Останні новини