В селищі на Черкащині "осквернили" вождя світового пролетаріату

В Чорнобаї на Черкащині познущалися над вождем соціалістичної революції Володимиром Іллічем Леніним. Як виявилося Чорнобаївщина багата на пам’ятки соціалістичного минулого. Так в самому Чорнобаї вождь світової соціалістичної революції увічнений в камені як мінімум двічі.

Причому на центральній площі селища Ленін собі спокійно споглядає за життям провінційного селища. А от біля районного управління юстиції, комусь напевно завадив. Ні, його не прибрали і голову не відірвали. Його просто загорнули у чорне «одіяння». Невідомо хто це зробив, але «витвір мистецтва» перетворився на мультяшного героя «Чорного плаща». Фото. 

Про це нашому виданню повідомив керівник аналітичної служби громадянської мережі «Опора» в Черкасах Сергій Варич, та надав відповідне фото для підтвердження. Він вважає, що саме таке ідеологічне використання вождя соціалістичної революції – гідний приклад для наслідування. 

Ми ж не будемо включатися у боротьбу з мертвими вождями. Бо проблем з якими варто боротися і так достатньо. Але ця інформація на замітку комуністичним вождям місцевого розливу. 

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини