Вірні штики Одарича насолоджуються пародійним відео про "гебернаторсько-мерський" конфлікт та запрошують на судове засідання

В «Ютубі» з’явилася гумористична відео-пародія на імпічмент мера Черкас Сергія Одарича. Його у соціальних мережах поширює і сам відставлений міський голова. Комедійне шоу, імовірно, переросте у серіал. У головних ролях герої: Шеф Тулупчик, Меля, Бєлотрусов, Дерьмовий, Жоповська, Сісяєва, Бухгалтерецький, Украдуцький та інші. Не важко здогадатися, хто є хто у пародії. Команда Одарича продовжує яскраво креативити, на два кроки випереджаючи в інформаційному плані конкурентів.

Відео вже стило трендом серед представників команди Одарича. Відео можна подивитися за посиланням http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DZ_wMuWEvyg

Так Микола Кудрявцев колишній керуючий справами Черкаської міської ради на своїй сторінці в Фейсбук запрошуючи на завтрашній суд по «питанню Одарича» згадує «шефа» - головного дійового персонажа відео-пародії.

«Дорогі друзі! Усі, кому не байдужа доля міста!

Звертаюсь до кожного із вас!
Приходьте 17 травня до приміщення Соснівського районного суду, де розглядатиметься справа щодо неправомірної відставки міського голови. Судове засідання за позовом Сергія Одарича розпочнеться о 9.00.
Приводьте рідних, запрошуйте друзів!
Ваша підтримка потрібна!
Зустрічаємось о 8.30 на розі вулиць Гоголя-Б.Хмельницького.

Суд над Черкаською міською Зрадою. 17 травня, 9-00. Збір біля суду з 8-30. Приходьте підтримати ті, хто хоче щоб Черкасами керував обраний мер, а не "шеф" – написав Микола Кудрявцев.
 

Останні новини