Користувацький вхід

В Ірклієві попрощалися з загиблим військовим

Військовослужбовця 92-ої механізованої бригади проводжали в останню путь на Чорнобаївщині. 21-річний Юрій Бурдейний загинув 10 вересня на Донеччині від кулі ворожого снайпера.

На жалобну акцію забралися рідні, односельці та побратими. Прощалися з героєм у селі Іркліїв Чорнобаївського району, звідки той був родом, інформує 5 канал.

До війська Юрій пішов у 18 років. Підписав контракт із 92-ою бригадою ЗСУ імені Івана Сірка. Служив старшим розвідником-оператором розвідувальної роти. За чотири місяці мав закінчитися термін його контракту зі Збройними силами. У нього залишилися батьки та молодший брат.

«Це горе для всіх було, бо всі цю дитину знали. А тим паче його молодший брат, тільки закінчив ось школу. Він розказував про свого брата і дуже пишався ним», – зазначив учитель загиблого Павло Рубан.

«Це вчинок справжнього воїна, це вчинок українця, це вчинок справжнього мужчини, який вважає себе мужчиною, при агресії з боку московитів. Він взяв у руки зброю і пішов на захист своєї держави, своїх рідних», – наголосив демобілізований військовослужбовець ЗСУ Сергій Назаренко.