В разі дочасних виборів у Верховну Раду, Микола Булатецький хотів би бачити своїм опонентом на окрузі Володимира Олійника

На своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук, ситуацію щодо можливих дочасних виборів до парламенту  прокоментував Микола Булатецький. Невизнаний переможець на минулорічних виборах по 194 округу.

- У загальноукраїнських новинах нагнітається тема з боку регіоналів, що можливо доведеться йти на перевибори і тільки по мажоритарці. Весь час цю тему коментує Олійник. Це все булька, провокація, істерія. Регіонали лякають тим, на що самі ніколи не підуть. Але якщо вже так станеться, що будуть перевибори і мені доведеться брати в них участь, то я б дуже хотів, аби моїм опонентом був Олійник! Я сподіваюся, що у такий спосіб разом з черкащанами, ми позбавимося цього ганебного політичного явища назавжди! - повідомив Микола Іванович Булатецький.

Насправді ж можливість дочасних виборів в парламент, за сьогоднішніх обставин, не виглядає неймовірною. Особливо якщо будуть внесені зміни у виборче законодавство і вибори відбудуться виключно по мажоритарній системі. Хоча й опозиція заявляє, що не боїться перевиборів, але перевибори за мажоритарною системою для них це кінець політичних перспектив. Це показали результати останньої виборчої кампанії, коли на одномандатних округах представники опозиційних сил зазнали нищівної поразки. 

Останні новини