В парку росте торговий павільйон "У Радуцького"

В одному з улюблених місць відпочинку черкащан, парку 50-річчя розпочалося будівництво торгового павільйону. Як вказано в паспорті об’єкта на зупинці «Сільгосптехніка», а це центральний вхід до парку, має з"явитися торгівельний павільйон в комплексі з зупинкою громадського транспорту.

Дуже вдале місце розміщення точки для торгівлі, але будова, прямо скажемо, не зовсім вписується в паркову композицію. 

Керівник комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький нещодавно отримав продовження контракту на перебування на цій посаді.

Можливо саме дозволом на побудову торгового павільйону він вирішив відзначити нову каденцію перебування на чолі комунального підприємства. 

Особливо дивує в цій ситуації те, що сам Олександр Романович виступав проти розміщення в парку ресторанів та побудов капітального типу, саме ці питання стали принаймні офіційним «яблуком розбрату» між ним та Сергієм Одаричем. 

Звичайно, що зазначений павільйон не є спорудою капітальної забудови, але завуальований під зупинку громадського транспорту магазин зовсім не стане прикрасою парку. Але якщо вибирати з двох зол, то нехай краще буде магазин-зупинка, ніж ресторан. 

А щоб пригадати протистояння навколо парку між Радуцьким та Одаричем варто прочитати ще й цей матеріал.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини