В Палацу Шувалова з"явився шанс на життя?

На нашому ресурсі ми вже писали про жахливий стан палацу Шувалова у місті Тальне, який би міг стати окрасою краю. І констатували безучасність в його долі місцевої районної та міської влади. Схоже що Тальнівські чиновники догралися. В палаці без попередження про візит побував голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб. Далі мовою офіційного сайту Черкаської ОДА: "Голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб відновив практику незапланованих візитів до міст та районів області. На переконання керівника, візити без попередження дають можливість побачити реальний стан справ таким, як його бачать черкащани, а не посадовці, до візитів яких ретельно готуються.

Сюрпризом для місцевих чиновників став несподіваний візит голови ОДА до Тальнівського району. Для огляду Сергій Тулуб обрав два чи не найпроблемніші об’єкти: палац Шувалова та міську автостанцію у Тальному...  ... Та найбільше критичних зауважень очільника області викликала відсутність виконання жодних робіт на об’єкті палац Шувалова, і це попри ту кількість доручень, яка неодноразово давалася головою ОДА. Вже в понеділок буде проведено нараду під головуванням Сергія Тулуба щодо визначення шляхів пришвидшення реконструкції палацу.

За результатами поїздки, голові Тальнівської районної державної адміністрації Миколі Бардадиму та заступнику начальника управління культури Миколі Суховому оголошено догану."

Проте як на мене догана це надто мало. Не секрет що частина коштів на реконструкцію виділялася. Проте окрім часткового ремонту покрівлі нічого не було зроблено. На вулиці опинився унікальний музей - Музей хліборобства, частина експонатів якого втрачена на завжди. Тому ситуацією з Палацом Шувалова перш за все має займатися прокуратура, яка має дати правову оцінку дій керівників району. І не лише теперішніх, адже вперше про проблему з палацом говорили ще років 8 тому. Проте тоді гірськолижний курорт в рідному селі для тодішнього очільника області Черевка виявився важливішим. То може й "попередники" винні?

Ярослав Нищик

Останні новини