Користувацький вхід

В Оршанці вшанували пам'ять загиблих героїв-прикордонників

Увесь особовий склад Головного центру підготовки особового складу вшанував пам’ять наших побратимів, які задля збереження незалежності та цілісності Батьківщини, рівно п’ять років тому, віддали найцінніше, що є у людини – своє життя.

11 та 12 липня 2014 року не повернулись живими до Головного центру із бойового завдання: Герой України генерал – майор Ігор МОМОТ, підполковник Ігор ПЕТРІВ, молодший сержант Дмитро СИРБУ, молодший сержант Вільгельм ШТОЛЬЦЕЛЬ та солдат Павло ЛАЗОРЕНКО.

Пам'ять про мужній подвиг захисників кордону, які захищали незалежність, територіальну цілісність та свободу України, назавжди залишиться в наших серцях! Ім’я наших прикордонників золотими літерами вписане в історію нашої держави. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника «На сторожі кордонів» та до «Алеї прикордонної слави» присутні вшанували полеглих воїнів.

Вшанували пам’ять загиблих героїв й на міському кладовищі міста Черкаси та селі Геронимівка. Родичі та друзі загиблих, керівництво та персонал Головного центру, ветерани, представники духовенства із гордістю та смутком на обличчі згадували героїв-прикордонників. Вічна пам’ять полеглим Героям!

Про це інформує Головний центр підготовки особового складу Держприкордонслужби України

Останні новини