В опозиції на Черкащині з"явилося нове "яблуко розбрату"

Нещодавно Верховна Рада ухвалила рішення про проведення виборів селищного голови Чорнобая. Після смерті попереднього очільника, близько року селище жило без голови. Вибори мають відбутися 2 червня. На сьогодні до участі у виборах зареєструвалось 13 кандидатів, в тому числі і від “Батьківщини”, “УДАРу” та “Фронту змін”. Що безперечно стане вже черговим «яблуком розбрату» між «єдиними» опозиційними силами Черкащини.

Публікуємо перелік всіх кандидатів

1. Мірошниченко Алла Олексіївна (07.09.1972) Керуючий справами виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради

2. Юрченко Василь Григорович (08.03.1962) Тимчасово не працює

3. Романенко Олександр Григорович (12.02.1985) Начальник матеріально – технічного відділу ПРАТ «АВЕК Холдінг» м. Київ

4. Мурав’я Анатолій Миколайович (25.09.1978) Тимчасово не працює

5. Гурин Юрій Миколайович (16.10.1970) Провідний економіст Чорнобаївського відділення Черкаської ОД «Райффайзен Банк Аваль»

6. Савєнков Руслан Анатолійович (29.08.1974) Пастор церкви християн віри Євангельської «Блага вість»

7. Мовчан В’ячеслав Іванович (04.07.1987) Тимчасово не працює

8. Мироненко Микола Миколайович (14.10.1951) Пенсіонер

9. Батурін Юрій Володимирович (17.07.1973) Інженер комп’ютерних систем у Чорнобаївському РЕМ

10. Огнівенко Володимир Олександрович (15.04.1970) Секретар Чорнобаївської селищної ради

11. Мовчан Микола Васильович (30.12.1957) Спеціаліст Чорнобаївської селищної ради

12. Тараненко Іван Михайлович (24.11.1949) Директор Чорнобаївського механічного заводу

13. Фесун Ігор Анатолійович (10.07.1971) Виїзний фельдшер Чорнобаївської ЦРЛ – відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги

Тепер представимо трьох кандидатів від опозиційних сил. Почнемо з «УДАРу». Політична сила Віталія Кличка висунула на цю посаду Василя Юрченка. Він з грудня 2012 року очолює районну організацію партії, а до цього два терміни працював сільським головою села Іркліїв Чорнобаївського району. Василь Юрченко зауважив, що для нього, як для кандидата у селищні голови першочергове завдання – це захист соціальних прав і інтересів місцевої громади. За його словами, ще одна проблема, яку необхідно вирішити, – це свавілля фермерських господарств, які не платять за оренду паїв.

Як повідомила голова обласної організації партії «Фронт Змін» Наталія Старікова, від її політичної сили на посаду мера висунуто лікаря Ігоря Фесуна – відому і авторитетну у Чорнобаї людину. До речі, сина того легендарного лікаря Анатолія Фесуна, пам’ять якого у Черкасах хочуть вшанувати назвою вулиці. Проте, за словами Наталії Старікової, партія готова обговорити із політичними союзниками особу єдиного кандидата від опозиції. Але що саме цікаво сам Ігор Фесун є членом партії ВО «Батьківщина».

Однак і ВО «Батьківщина» також бачить кандидата якому висловила підтримку найбільш гідним. Цим кандидатом є Алла Мірошниченко, яка 7 років поспіль працює керуючим справами Чорнобаївської селищної ради. Бюро районної організації партії «Батьківщина» одноголосно вирішило підтримувати Аллу Мірошниченко. 

Більше того керівник Чорнобаївської районної організації «Батьківщини» Володимир Мірошніченко здивований висуненням кандидата від «Фронту змін»
- Це для мене відкриття! Мене дивує, як «Фронт змін» може висувати від себе кандидата, який є членом партії «Батьківщина», головою фракції «Батьківщина» у селищній раді. Я вже казав Наталії Старіковій, що «Фронту змін» у Чорнобаї немає. Організація діє лише на папері. Активістів поки ніхто не бачив на акціях опозиції, - говорить Володимир Мірошніченко.

Також голова районної організації «Батьківщини» повідомив, що не бачить єдиним кандидатом Ігора Фесуна – новоспеченого «фронзмінівця».

- З часу, коли Ігор Анатолійович обрався до селищної ради у 2010 році, його опозиційна та партійна діяльність завершилася. Він перестав брати участь в усіх заходах, які організовує «Батьківщина». На жаль, опозиційної активності від Ігоря Фесуна немає. Тому єдиним кандидатом Фесуна від опозиції ні я, як керівник організації, ні бюро партії не бачимо, — підсумував Володимир Мірошніченко.

З вищевикладеної інформації зрозуміло наскільки ілюзорною виглядає єдність опозиційних сил Черкащини. Коли опозиційні сили черговий раз не можуть домовитися про висунення єдиного кандидата навіть на такому рівні. На рівні селища – Чорнобай. 

Це вочевидь приведе до перемоги владного кандидата. 

Така жорстка боротьба між партнерами по опозиційному крилу викликана не прагненням здобути владу в Чорнобаї, а черговий раз показати один одному, хто в опозиції головний.

Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини