Користувацький вхід

В ОДА з другої спроби "задерли" ціну будівництва "екстренки" на 10 млн. грн.

Департамент ЖКГ Черкаської ОДА з другої спроби “задер” ціну будівництва Центру екстреної меддопомоги на 10 млн. грн.

Обласний Центр екстреної медичної допомоги в Черкасах планують побудувати на земельній ділянці по вул. Корольова 15. Цільове призначення із земель промисловості на землі громадської забудови в жовтні змінила міська рада. Відзначимо, що на ділянці 1,16 га наявні приміщення.

Новий центр екстренної медичної допомоги об'єднає всі відділи в одному місці та матиме централізовану диспетчерську. Окрім будівельних робіт, передбачено придбання меблів та необхідного інвентарю, а також монтаж обладнання системи зв’язку та передачі даних і благоустрій території.  Усі роботи мають бути завершені до кінця 2021 року.

Перші торги по даній закупівлі з очікуваною вартістю в 56,6 млн. грн. провели у серпні. Найнижчу цінову пропозицію 36,1 млн. грн. запропонувало ТОВ “Грифон груп”. Ще один учасник, улюбленець департаменту, ТОВ "ПМ-Арсенал" запропонувало ціну 38,5 млн. грн. Після цього замовник прийняв рішення відмінити закупівлю у зв'язку з “відсутністю потреби закупівлі”. Хоча в департаменті публічно називали причиною відміни - підозріло низьку ціну.

А у вересні оголосив нову закупівлю на виконання цих робіт. Попереднім переможцем з яким заявлено намір про укладення договору стало ТОВ “ПМ-Арсенал” з ціновоюпропозицією у 46,7 млн. грн.

Відзначимо, що ТОВ “ПМ-Арсенал” вже тривалий час отримує “найсмачніші” підряди від департаменту ЖКК Черкаської ОДА, незалежно від зміни очільників області.

Серед його засновників — скандально відомий бізнесмен Владислав Мамчур, в далекому минулому працював начальником Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю в Черкаській області.

Нагадаємо, що ТОВ “ПМ-Арсенал” вже п'ятий рік займається реконструкцією будівлі Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру після пожежі. 

 

 

Останні новини Черкас та Черкаської області