В міськраді заявляють, що клінічного отруєння не було

Директор департаменту охорони здоров`я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник під час брифінгу прокоментував ситуацію, яка трапилася сьогодні у будинку №95 по вул.Крилова.

Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

«Черкаський центр екстреної медичної допомоги отримав виклики від мешканців даного будинку. В результаті серед усіх мешканців були відібрані за скаргами ті, які потребували додаткових обстежень. 5 дітей було доставлено в обласну дитячу лікарню. Трьом з них за іншими ознаками була запропонована госпіталізація і динамічний нагляд, тому що при деяких отруєннях картина розвивається в часі. Проте батьки під письмові розписи відмовилися від госпіталізації дітей. У третю міську лікарню було доставлено двоє дорослих, їх госпіталізували під динамічний нагляд через симптоми хронічних захворювань. В одного з пацієнтів бронхіальна астма, в іншого- хронічна гіпертонічна хвороба. Стан обох пацієнтів задовільний. Вони перебувають під наглядом у терапевтичному відділенні. Люди з хронічними хворобами відреагували специфічно на різкий запах. Ознак клінічного отруєння виявлено не було», - зазначив Олег Стадник.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в зазначеному будинку мешканцям стало зле після проведення дезінсекції у підвалі. Рятувальники провели евакуацію жителів.

Останні новини