Вільна демократка Набокіна замість того щоб вирішувати проблему "Черкаського Еліта-центру" супроводжує Михал Михалича

Ту проблему яку черговий раз ми піднімаємо, та яка неодноразово залишалася поза увагою правоохоронців не хотілося прив’язувати до виборів на одному з черкаських округів. Але дивлячись на ті «потьомкінські села» які будує передусім з допомогою «незалежних» черкаських ЗМІ юний орел Михайло Поплавський цього не вийде зробити.

Тим більше супровід співаючому ректору організовує і одна з вільних демократок яка безпосередньо має відповідати за «Еліта-центр по-Черкаськи», депутат Черкаської міської ради Набокіна Ніна Андріївна, оскільки є директором ТОВ «Праймбуд».

Не так давно ми розповідали про грандіозну як для Черкас фінансову аферу по типу київської афери з інвестуванням у будівництво житла - «Еліта-центр».

Основою для проведення Черкаської житлово-інвестиційної афери став скандально відомий гуртожиток який знаходився завжди за адресою Горького 4, але для проведення афери він перемістився на іншу – Горького 4 / Калініна 108. Але зараз не про гуртожиток, бо про це написано більше ніж достатньо.

Як ми повідомляли житлово-інвестиційна афера була реалізована ТОВ «Праймбуд». Суть оборудки доволі проста і навіть класична – бажаючі інвестують свої кошти у реконструкцію гуртожитку поетапно, ці кошти отримує зазначене вище товариство та здійснює реконструкцію будівлі під житлові квартири.

Зрозуміло, що черкащани свої кошти інвестували, а обіцяне житло не отримали до цього часу. З часу реалізації оборудки минуло вже понад 5 років. Близько двох десятків черкащан вклали ні багато ні мало майже по 100 тис. грн. у 2008 році. 

До нас в редакцію свого часу звернувся чоловік одного з інвесторів. Саме наше видання надало громадського розголосу даній проблемі. Петра Високоляна змусило звернутися до нас пасивне відношення Ніни Набокіної щодо вимог інвесторів, серед яких його дружина, повернути кошти. 

Після публікації за словами Петра Володимировича, Ніну Андріївну ніби підмінили і вона навіть зустрілася із жертвами «лохотрону» від ТОВ «Праймбуд»

Ми зустрілися з Ніною Андріївною, вона нас прийняла. Четверо інвесторів заявили їй як директору ТОВ «Праймбуд» про пропозицію розторгнути договір у односторонньому порядку. Це було 25 жовтня. Вона заяву нашу взяла і сказала, що буде вирішувати це питання в Києві, щоб повернути нам кошти, - розповідає Петро Володимирович. 

Однак учтиве відношення до кинутих інвесторів з боку представника фірми яка їх кинула, тривало не довго. 

- Тоді на зустрічі Ніна Андріївна нас просила нікуди не звертатися і не писати у ЗМІ до вирішення питання. Однак жодного вирішення питання знову не відбувається, а Ніна Андріївна не хоче з нами зустрічатися, - додає Петро Володимирович. 

Від редакції. Після виходу відповідних публікацій на сайті, Ніна Андріївна активно телефонувала до нас і в стилі шеф-редактора намагалася нам розповісти, що треба писати, а що ні. Однак під час підготовки даного матеріалу на дзвінки шанована нами Ніна Андріївна не відповідає, але ми згодні вислухати її і опублікувати позицію в будь-який час доби.

Ми розуміємо, що вона зараз зайнята «юним орлом». Але дивлячись на ту завзятість з якою Михал Михалич «запустив ліфти» за дві години то можливо він міг би підказати Вам Ніно Андріївно як вирішити проблему із «Черкаським еліта-центром». 

Проте мабуть не підкаже, оскільки при першій спробі поспілкуватися з Михал Михаличем нашого кореспондента з героєм Черкаських бордів та джинсових новин, Ніна Андріївна порекомендувала бути обережними з нами. Зважаючи на поради свого поводиря Михал Михалич прислухався і не став давати коментарі на політичні запитання. Хоча був неабияк здивований існуванням сайту з назвою його пісні «Кропива» яка принесла йому велику популярність і шану. 

На завершення додамо наступне – щодо незаконних дій службових осіб ТОВ «Праймбуд» Прокуратурою м. Черкаси відкрито кримінальну справу № 42013250010000129 за статтею 190, част. 1 Кримінального кодексу від 01.04.2013 року.
1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -  карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. 

Як повідомили у прес-службі обласної прокуратури, справа знаходиться на розслідуванні у Придніпровському РВ м. Черкаси. Долю даної справи і хід її розслідування нам поки, що встановити не вдалося.

Але по цій справі точно не проходять ці два десятки обманутих приватних інвесторі, серед який і той що звернувся до нас в редакцію. Тому тут ще буде в чому розбиратися і нам і правоохоронцям. 

Підготував: Олександр Безпрозванний