В лісах Черкащини надзвичайна пожежна небезпека

У лісах Черкащини встановилася надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, заборона відвідування зберігається. 

Про це повідомляють Ліси Черкащини.

За прогнозом Черкаського обласного центру з гідрометеорології, наразі в області спостерігається сонячна та суха погода з відсутністю ефективних дощів. За таких погодних умов показник пожежної небезпеки зростає.

Нагадуємо, шо на Черкащині розпорядженням голови ОВА від 23.03.2022 заборонено відвідувати ліси. Це стосується і в’їзду до них транспортних засобів. Виняток – службовці, які забезпечують оборону держави, національну безпеку, охорону правопорядку та виконують лісогосподарські заходи. Це розпорядження діє на період воєнного стану задля безпеки громадян та збереження лісів від пожеж.

Наразі у лісах держлісфонду трапилося 12 випадків низових лісових пожеж на загальній площі 5,24 гектара. На жаль, основною причиною виникнення лісових пожеж завжди був і залишається людський фактор – понад 90% займань з’являються через людську необережність чи недбалість, а також через невиконання розпоряджень про заборону відвідування лісів. 

Лісівники Черкащини звертаються до всіх громадян: дотримуйтеся правил пожежної безпеки! Якщо ж ви виявили загоряння в лісі або поряд з ним, терміново повідомте місцеве лісництво, обласне управління за телефоном (0472) 37-00-72 або 101. Просимо утриматися від відвідування лісів, бути свідомими та робити все необхідне задля збереження лісових масивів від пожеж!

Останні новини