Користувацький вхід

В Києві побили журналіста з Черкас

Журналіст «Обозревателя» Роман Груша став жертвою нападу банди підлітків у Києві.

Тепер він потребує термінової операції, оскільки в нього чотири переломи обличчя зі зміщенням і кілька черепно-мозкових травм, пише Вичерпно.

Зокрема, у діагнозі хлопця вказані: перелом виличного комплексу, перелом орбіти ока, перелом носа та назоетмоїдального комплексу, а також струс мозку й черепно-мозкові травми. Напад трапився 27 березня о 19:30 на вулиці Драгоманова в Дарницькому районі Києва.

«Сидів на лавці біля під’їзду. Підійшли три особи віком 16-18 років або десь так. Двоє сіли поруч, один став наді мною. Запитали, чи є цигарки, один одразу ж дістав ніж. Я сказав, що не палю. Почали питати, чи є гроші, що ховаю в кишенях. Я спробував встати», – розповів хлопець.

«Мене відразу штовхнув на лавку той, що стояв зверху. Посипалися образи, погрози. Я помітив, що одна людина біля магазину спостерігає за ситуацією Зрозумів, що це найкращий момент, щоб діяти. Різко встав, і на мене з усіх боків посипалися сильні удари одразу в голову. Вони явно чимось займалися, тому що били сильно й точно. Начебто спробували мене наздогнати, але побачили, що я підбіг до магазину, і вирішили втекти», – додав він.