В Каневі провели Шевченкові читання

9 лютого 2014 року в Каневі члени та прихильники ВО "Свобода" вже утретє зібралися на недільні читання віршів Тараса Шевченка. Біля намету декламували твори великого Кобзаря, нагадуючи канівцям та гостям міста про наближення 200-річчя з дня народження пророка української нації.

Свободівці Юрій Гамалій, Алла Волкович, Галина Каретнікова, Володимир Волкович, Михайло Білоус читали "Катерину", "Розриту могилу", "Гайдамаків" під акомпанемент дитячих пісень совєцької доби, що лунали з боку канівського будинку культури так голосно, що голосів читців віршів майже не було чути. Керівник Канівської міської організації ВО "Свобода" Юрій Гамалій попросив працівників будинку культури вимкнути музику на час проведення читань, проте отримав відповідь, що цей музичний супровід є рекламою цирку, який незабаром завітає до міста. На диво, рекламна кампанія цирку закінчилася одразу після згортання свободівського намету на площі…

"Прикро, що в будинку культури міста, в якому знайшов спочинок прах нашого славетного Кобзаря, напередодні його двохсотого дня народження не тільки не влаштовують заходів, присвячених великому українцеві, а ще й заважають канівцям, які за власною ініціятивою самостійно влаштовують читання. Можновладці у такий спосіб яскраво демонструють рівень поваги до українського народу", – зазначив Юрій Гамалій.

Останні новини