Військовослужбовця, що зізнався у вбивстві через борг виправдали

Військовослужбовця, що зізнався у вбивстві знайомого через борг у 800 грн. виправдали. 

Відповідний виправдальний вирок виніс Смілянський міськрайонний суд 28 листопада. 

Обвинувачений, 23-річний Микита Андрейченко, військовослужбовець радіолокаційного відділення ВЧ А3335 (м. Сміла), був підозрюваний у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 115 ККУ (умисне вбивство).

За даними слідства, у жовтні минулого року, він прийшов в домоволодіння свого знайомого, який заборгував йому 800 грн. Коли той не повернув борг, за домовленістю, між ними виникла сварка. Під час конфлікту обвинувачений схопив ножа та наніс смертельні удари потерпілому. Після чого забрав мобільний телефон потерпілого та зник з місця злочину. Тіло загиблого виявила мати потерпілого. 

Підозрюваного було встановлено працівниками поліції, після затримання він зізнався у скоєному.

Смілянський міськрайонний суд виправдав підозрюваного за недоведеністю вини у скоєному кримінальному правопорушенні. В задоволенні цивільного позову в розмірі 294 тис. грн. було відмовлено.

З часу затримання, у жовтні минулого року, молодику постійно продовжували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. На наступний день після виправдального вироку суду, 29 листопада термін запобіжного заходу сплив і не подовжувався.

Відзначимо, що Микита Андрейченко негативно характеризувався за місцем служби, був схильний до порушень військової дисципліни. Також проходить як обвинувачений у кримінальному провадженні по факту шахрайського заволодіння дизпаливом.

 

 

Останні новини