В Городищі поліція зірвала зліт кримінальних авторитетів

У Городищі виявили групу осіб із кримінального світу, які незаконно утримували людину в одному з закладів міста. Інцидент стався у п’ятницю, 20 листопада, о 23:00.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Черкаській області.

Поліцейські прибули на виклик у Городище, тому що один із закладів працював із порушенням карантинних вимог. До того ж там перебувала група озброєних осіб, яка проти волі утримувала людину.

Як з’ясувалося, до Городища приїхали кримінальні “авторитети”, аби зустріти одного зі своїх представників, черкаського “наглядача”, якого нещодавно звільнили з місць позбавлення волі.

Відтак, правоохоронні органи зірвали криміналітету зустріч. Під час огляду осіб і транспорту поліцейскі виявили зброю, ножі та гроші. 16 осіб були встановлені та перевірені за базами розшукуваних.

“Серед присутніх вже ідентифіковано деяких відомих злодіїв, нинішніх “наглядачів” та “положенців” із Черкас, Полтави й Кам’янського. Поліцейські відпрацьовують їх зв’язки з іншими представниками “кримінального світу”, а також причетність до скоєних злочинів на території області та подальшого недопущення протиправних дій на Черкащині”, — зазначає начальник Главку Михайло Куратченко.

Останні новини