Відвідувачі театру вітали учасників АТО стоячи

В Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Тараса Шевченка відкрився театральний сезон.Відкриття сезону відбулося вчора та у нетрадиційний спосіб, - у форматі патріотичного заходу під назвою «Театр Шевченка – захисникам Вітчизни» із збором коштів. Кошти отримані від концерту, передадуть на потреби батальйону «Черкаси».

Неодноразово під час виступів акторів театру глядачі вшановували пам’ять загиблих учасників АТО, піднімаючись зі своїх місць. У багатьох на очах з’являлися сльози. Не стримували своїх емоцій і артисти.

Неперевершена гра акторів, влучно підібрані уривки з відомих п’єс українських та зарубіжних авторів («Циганський барон» І. Штрауса, «Милана» Г. Майбороди, «Сніданок із ворогом» за п’єсою Ф. Аррабаля, «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського), українські народні пісні на слова Тараса Шевченка, Івана Франка Дмитра Луценка та інших поетів вдало поєднувалися з декораціями, світловим оформленням та створювали патріотичний настрій, формували відчуття тривоги за долю бійців на передовій та за незалежну, суверенну, єдину Україну.

На концерт завітали й безпосередні учасники АТО. Зал зустрів їх стоячи, аплодуючи та скандуючи «Дякуємо». 
 

Останні новини