Відтепер у Першій міській лікарні Черкас новоутворення шлунково-кишкового тракту видалятимуть через операції без розрізів.

Лікарі першої міської лікарні освоїли нову методику - ендоскопічні операції на шлунку.

Відтепер у Першій міській лікарні Черкас новоутворення шлунково-кишкового тракту видалятимуть через операції без розрізів.

- Доброякісні новоутворення шлунково-кишкового тракту - це достатньо поширена проблема, про реальні масштаби якої ми можемо лише здогадуватися, оскільки не існує тотального скринінгу цих хвороб, - констатував заступник директора КНП «Перша Черкаська міська лікарня» Черкаської міської ради Дмитро Задериголова. - Доброякісні новоутворення ШКТ – такі, як поліпи, загрожують хворому можливістю переродження у злоякісні пухлини, кровотечі а відтак, їх обов’язково необхідно видаляти. Донедавна такі операції проводилися класично, через розрізи.

А нещодавно нам вдалося придбати фіброколоноскоп для проведення діагностики та операцій новоутворень товстого кишківника, а також необхідний ендоскопічний інструментарій для виконання операцій на шлунково-кишковому тракті. Це створило можливість запровадити ендоскопічну поліпектомію в стравоході, шлунку та товстому кишківнику. Також впроваджено в практику(як у кращих клініках світу) проведення діагностичних ендоскопій під наркозом.
 

Останні новини