Відставлений мер вважає, що відповідач "сдрейфил". Відповідач заявляє - "Усе гаразд"

Сьогодні о 9.00 почався розгляд справи за позовом Сергія Одарича до Черкаської міської ради, у справі його імпічменту. Відповідач на перше судове засідання не з"явився, а надіслав лист з проханням перенести розгляд справи у зв"язку з тим, що адвокат який буде представляти відповідача не встиг ознайомитися з матеріалами справи. Тому суддя Марцишевська О.М. винесла рішення про перенесення судового засідання на 23 травня.

Сергій Одарич вважає, що ігнорування першого судового засідання відповідачем - ніщо інше, як слабкість позиції відповідача.

- Я думаю, що сьогоднішня подія є свідченням слабкості позиції відповідача – Черкаської міської ради. Тому, що справа сама по собі не є якоюсь надто складною – це не якась кримінальна справа. Це робота з документами. Документ є один – рішення міської ради і більше ніщо інше не оспорюється, - повідомив журналістам Сергій Олегович.

Єдиними виходом «заколотників» є затягування справи.

- Як на мене, з точки зору правової, ця справа не варта виїденого яйця. Тут не треба готуватися тижнями, місяцями. Принаймні наша підготовка до цієї справи зайняла ну годину максимум. Тому в данному випадку, я вважаю, - це є намагання затягнути процес.

І це є підтвердженням тої тактики, яка застосовувалась в Україні в інших містах. Коли зміщується міський голова, його фізично не допускають до роботи, далі справа затягується в судах на роки. Поки не пройдуть нові вибори, поки не буде обрана нова рада, новий міський голова. Вже потім «утешительный приз» – да, було незаконне рішення міської ради, але уже нема куди поновлювати, - викрив стратегію опонентів Сергій Одарич.

Однак з оцінкою відставленого мера не погоджується відповідач. Який не зміг з"явитися на судове засідання, але встиг дати коментар виданню Про все http://provce.ck.ua

- У мене все гаразд щодо моєї правової позиції. Щодо відсутності на сьогоднішньому судовому засіданні, то я просто фізично не встигав приїхати у Черкаси. Бо я тільки вчора у другій половині дня уклав угоду на представництво інтересів у суді. А до судового засідання необхідно підготуватися ось і все. Так що тут немає жодних підстав про якусь боязнь чи слабку позицію, – повідомив Андрій Анатолійович.

Андрій Федур відомий правозахисник та адвокат, зокрема він захищав інтереси потерпілої сторони у справі Гонгадзе. Фото.

Очевидно послуги такого досвідченого та відомого фахівця коштують не дешево. І за ці послуги заплатить громада міста. Тому звертаємося до Черкаської міської ради з проханням оприлюднити інформацію – скільки ж обійдеться місту робота такого шанованого фахівця?

 

Останні новини