В Драбові чоловік на кладовищі скоїв вбивство заради пограбунку жертви

У Драбові місцевий вбив жінку на кладовищі, потім забрав усе цінне і присипав її тіло на одній із могил бур’яном.

Про це повідомляють у пресслужбі ГУ НП у Черкаській області.

До Драбівського відділення поліції звернулась місцева жителька, яка розповіла поліцейським, що зникла її дочка. За словами заявниці, жінка пішла на місцеве кладовище прибрати на могилах померлих родичів і не повернулася. Під час проведення заходів з розшуку жінки поліцейські на місцевому кладовищі виявили її одяг зі слідами крові. Згодом, на одній із могил було виявлено і тіло потерпілої зі слідами насильницької смерті, яке було прикидане бур’яном.

В подальшому, в результаті проведення оперативних заходів поліцейські встановили особу, причетну до даного кримінального правопорушення. Ним виявився місцевий житель, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Його затримали на одній із вулиць Драбова. Під час огляду у чоловіка поліцейські виявили речі, які належали потерпілій. В розмові з поліцейськими зловмисник зізнався у вчиненому.

Він розповів, що напередодні свого дня народження він вирішив «заробити» кошти на його святкування в незаконний спосіб. Заздалегідь придбав еластичні бинти та рукавички, і ходив селом в пошуках жертви. Побачивши жінку, яка йшла в бік кладовища, пішов за нею. Перебуваючи на кладовищі та впевнившись, що навколо нікого немає зловмисник напав на потерпілу, побив її та задушив. Після чого зняв з неї прикраси, роздягнув, тіло сховав, прикидавши бур’яном, одяг сховав окремо.

Під час невідкладного обшуку його домоволодіння поліцейські вилучили еластичні бинти, рукавички, одяг та взуття зі слідами крові. Зловмисника затримано відповідно до статті 208 КПК України. 

Останні новини