Відомий ветеран спорту отримав державну відзнаку

Звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» присвоїли ветеранові спорту, багаторазовому чемпіону Європи та світу з пауерліфтингу та дзюдо Володимиру Іваненку.

Про це інформує сайт Черкаської міської ради. 

Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський. Черкаського спортсмена відзначили за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність.

Володимир Григорович є однією з видатних особистостей Черкас, інформацію про яких розміщено в Галереї слави міста. У 2007 році нагороджений почесним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» I ступеня – за вагомий внесок у розвиток фізкультури та спорту України і міста Черкаси, активну громадську позицію.

«Вітаю Володимира Григоровича з отриманням звання «Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України». Його спортивні здобутки є прикладом для наслідування юного покоління черкасців», - зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Останні новини