Відомий спортсмен-ветеран з Черкас виборов золото

У складі збірної України на чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів черкаський спортсмен Володимир Іваненко виборов золото.

Про це інформує сайт міської ради.

Змагання проходять у м. Лісабон (Португалія). Черкаський спортсмен змагається у віковому дивізіоні М9 у ваговій категорії понад 100 кг.

«Вона не із золота і навіть не із заліза. Вона із поту, крові та болю», – так охарактеризував Володимир Іваненко отриману медаль переможця.

Довідково.

Народився Володимир Іваненко 1 січня 1955 року. У 1979 році став майстром спорту СРСР з боротьби дзюдо, а у 1983 році виборов звання майстра спорту СРСР з боротьби самбо. Звання заслуженого майстра спорту України з пауерліфтингу отримав у 1996 році. За підсумками 2000 року увійшов до десятки кращих спортсменів України серед усіх видів спорту.

Багаторазовий чемпіон та рекордсмен Європи та Світу з пауерліфтингу, майстер спорту СРСР, заслужений майстер спорту України, президент Черкаської обласної Федерації пауерліфтингу України, президент обласної Федерації більярдного спорту, голова комітету ветеранів у раді Федерації пауерліфтингу України, народний депутат України 6-го скликання.

У 2007 році нагороджений почесним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» I ступеня – за вагомий внесок у розвиток фізкультури та спорту України і міста Черкаси, активну громадську позицію.

Останні новини