Відомий інвестор сплатить на Кіпр близько 10 млн. грн.

Відомий в Черкасах інвестор групи компаній “Разек” сплатить на Кіпр близько 10 млн. грн. за надання консультаційних послуг. 

Відповідне рішення постановив Господарський суд Черкаської області.

З позовом до ТОВ “Разек 5 Україна” звернулася кіпрська компанія Белуха Консалтинг Лімітед. Згідно договору про надання консультаційних послуг позивач вимагав стягнути 337 тис. євро.

Відповідач у відзиві на позов визнав позовні вимоги в повному обсязі та просив прийняти рішення по суті заявлених позовних вимог.

Господарський суд задовольнив позовні вимоги та постановив стягнути з ТОВ “Разек 5 Україна” суму коштів у розірі 337 тис. євро, що еквівалентно близько 10 млн. грн.

ТОВ “Разек 5 Україна” зареєстровано в Черкасах, його бенефеціарами є громадяни Республіки Франція. Товариство є філією французької групи компаній “Rasec International”, що включає в себе заводи, філії і представництва в Східній Європі. Головним напрямком діяльності є виробництво спеціалізованого устаткування для торгових точок, супермаркетів, гіпермаркетів.

Відзначимо, що до жовтня 2018 року власником ТОВ “Разек 5 Україна” значився ТОВ “Разек Черкаси”, директор останнього неодноразово публічно скаржився на роботу податкових органів регіону. Нині ж за позовом ТОВ “Разек 5 Україна” відкрито процедуру банкруства ТОВ “Разек Черкаси”.

Останні новини