Відлітаючи з Черкащини Голуб зробив відкриття в політичних технологіях

На 197 виборчому окрузі з центром в м. Канів переміг в досить суперечливий і неоднозначний спосіб висуванець блоку Петра Порошенка Владислав Голуб. Переможець планує сформувати реєстр проблем округу щоб допомагати людям та займеться завершенням судової реформи на законодавчому рівні. 

Наприкінці минулого тижня Владислав Володимирович дав прощальну прес-конференцію і відбув розбудовувати державу до столиці. Лише зараз ми знайшли час щоб донести нашим читачам напутні слова вже народного депутата.

Як і варто було очікувати кандидат-переможець назвав вибори «чесними і прозорими» а свою кампанію зразком чесної кампанії.

- Округ позбавився визначення проблемного, вибори пройшли в спокійній обстановці, достатньо чесно. Той рівень бруду який був і мою сторону він зашкалював. Люди зробили свій вибір. Я на протязі кампанії не сказав про Леоніда Даценка жодного поганого слова. Хоча загалом по результатах кампанії можу сказати, що Даценко для мене людина конфлікт і людина брехня, - заявив Владислав Голуб.

Кандидат-переможець вважає, що те що він та його штаб не реагував на конфліктність конкурента і виявилося запорукою перемоги. Проте нагадав Даценку старі грішки.

- Маючи губернатора Тулуба на Черкащині дуже важко було виграти округ не маючи якихось домовленостей кулуарних з цим паном. Але це я залишу на його совісті, залишу і зраду – бо людина йшла від Батьківщини, а тут от вирішив іти самовисуванцем. І з тієї інформації яка мені надавалася з його штабу він представляв інтереси Клюєва і Табалова, - заявив Голуб.

Нагадаємо, що Владислав Голуб переміг Леоніда Даценка на 197 окрузі. Важливою складовою перемоги була робота тіньового штабу який займався дискредитацією головного конкурента – це і висунення технічних кандидатів, і друк «чорнушних» матеріалів, використання інших партій для мочилова конкурента, підпорядкування більшості комісій і так далі і тому подібне.

Звичайно, що ми віримо словам Владислава Володимировича, що він цього не робив, але така робота є складовою сучасної виборчої кампанії в Україні. Його конкурент виявився до неї не готовим.

Незважаючи на такі реалії Владислав Володимирович навіть уже в режимі неформального спілкування намагався довести в тому числі і журналісту нашого видання, що він працював виключно у позитивному ключі без використання всіх сучасних політичних технологій.

Не будемо виносити публічно неформальне спілкування, але наведемо лише один приклад з публічної частини прес-конференції. Його воістину можна охрестити новим політ технологічним відкриттям Владислава Голуба.

Так вже без 5 хвилин народний депутат припустив, що висунення двох технічних кандидатів з прізвищем Даценко міг організувати штаб самого Леоніда Даценка.

Нагадаємо, що саме ці два лівих Даценка з Фастова і забрали перемогу у Леоніда Даценка. Вони відтягнули значну кількість голосів, а ще близько 3 тис. бюлетенів були визнані недійсними, коли люди помилково ставили позначку не біля того Даценка за якого хотіли проголосувати, а другу позначку ставили вже біля прізвища Леоніда Даценка.

- Це не була моя стратегія. Знаєте, людина була впевнена настільки в своїй перемозі, що передбачаючи, що йому потрібен був конфлікт могла це зробити. Передбачаю, що це могло бути його проектом. Але в мене немає достовірної інформації щодо цього. Єдина достовірна інформація яка в мене є – це те, що це не є мій проект, - зробив відкриття Владислав Голуб.

Замість висновку можна додати, що з ситуацією з двома Даценками, або Голуб вважає місцевих журналістів повними йолопами, або ж він не ознайомлений з підручниками по політології та політичних технологіях. Ми віримо, що Владисалав Володимирович поважає всіх журналістів навіть дрібненьких районок, тому сподіваємося що в часи відпочинку від трудових законодавчих буднів він знайде час поспілкуватися з керівниками його ж штабів які порадять відповідну літературу до прочитання. 

 

Останні новини