В Дитячому парку по-вандальному зруйнували стелу (Відео)
Фактично в центрі Черкас на вході до «Дитячого парку» у вандальний спосіб було зруйновано одну з візитівок парку.
Примітним є те, що руйнували стелу не вандали, а працівники КП «Дирекції парків». Процес виконання роботи з руйнування зафіксував місцевий громадський активіст Євген Єзик. Як пояснили робітники, стела аварійна – тому й руйнують.
Звичайно, що руйнувати – це не будувати. І тут явно догосподарювався очільник КП «Дирекції парків» Микола Бондаренко. Розмовляти про те, що стелу можна було реставрувати немає сенсу, оскільки вона зруйнована.
Такий вигляд стела мала донедавна.



