Користувацький вхід

В депутата віджали посаду директора

Депутат Черкаської міської ради, опонент Сергія Одарича та партнер секретаря міської ради, Володимир Халай втратив посаду директора ДП «Електромонтаж-424», яке займалося освоєнням мільйонних коштів на ремонт та обслуговування ліфтів у м. Черкаси. 

Зокрема дане підприємство було головним виконавцем по ремонту та експлуатації ліфтів для СУБ «Митниця».

На фото Володимир Халай, вже екс-директор ДП "Електромонтаж-424"

В законний спосіб «без шума и пили» віджали посаду директора структури наближені до міського голови Черкас Сергія Одарича. Новим керівником цього дочірнього підприємства 26 грудня призначено Сергія Рибальченка, відбувається процес передачі документів новому керівництву.

Про віджим посади директора структурами Одарича-Бродського повідомила заступник директора підприємства Людмила Бурдонос, яка й здійснює передачу документів.

- За відсутності в місті директора підприємства Володимира Халая, з'являються 3-є молодих чоловіків, один з яких представився новим директором ДП "Електромонтаж-424", інші – юристами. Я як заступник директора стикнулась з тим, що мене ставлять перед фактом, що "втіхую" зареєстрований новий директор і підприємство з'їжджає з бази, і я всі доки зобов'язана терміново передати, - повідомляє Людмила Бурдонос.

Засновником дочірнього підприємства «Електромонтаж-424» є ТОВ «Логар», яке й прийняло рішення про заміну директора, на що мало право. Таке рішення на думку заступника директора було прийнято кулуарно під впливом Одарича-Бродського.

- Є таке підприємство КИТ-3, котре обслуговує житловий фонд Придніпровки і Соснівки, і поклало наразі око на Митницю. Сергій Одарич, маючи за спиною таку підтримку, як Бродський, зумів організувати зміну пріорітетів та інтересів засновників ДП "Електромонтаж-424". Для довідки, Кит-3, прямо пов"язане підприємство з паном Бродським родинними відносинами, - відзначає Людмила Бурдонос. 

Висновки. Таким чином відбулася класична, законна зміна директора, відповідно буде зміна адміністрації підприємства, а саме від адміністрації і залежать рухи грошових потоків. Варто відзначити, що структури міського голови Сергія Одарича діяли дуже правильно і розмірено, можна сказати ефективно. Усунунення старого директора відбулося без шума і пилу, коли його взагалі немає в Черкасах, а можливо і в Україні. Ну а що, людина яка заробляє достатньо може поїхати посвяткувати новорічні свята за кордон.

Цим і мудро скористався міський голова та його команда. Оскільки таким чином вдалося уникнути мітингів трудового колективу та іншого спротиву який би організував директор. Пересічним трударям всеодно хто буде директором, - головне щоб була робота та зарплата вчасно і вже вони будуть працювати за нового директора. Містянам в свою чергу також байдуже з яким директором ремонтуватиме ліфти підприємство, головне щоб вони обслуговувалися своєчасно.

Як кажуть бізнес є бізнес – команда Одарича-Бродського змогла домовитися з засновником підприємства, значить вже попередній директор недостатньо зацікавлював засновника. Якщо сказати простіше – треба було більше ділитися.

Нагадуємо, що до усунення з посади директора Володимира Халая, він неодноразово конфліктував з Сергієм Одаричем останнім часом. З останніх скандальних ситуацій – це отримання наближеними до нього структурами підряду на ремонт вулиць Канівська і Університетська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ З "ПЕРЦЕМ" ВІДПОВІВ ОДАРИЧУ
 

Останні новини