В день захисту дітей до дитячого будинку завітали гості з подарунками.

Щорічно першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти – наше майбутнє і саме ми, дорослі, повинні любити і оберігати їх, забезпечувати всім необхідним та сприяти їх всебічному розвитку.На жаль, не всі вони зростають у повноцінних родинах, деякі дітки позбавлені радості сімейного піклування та любові. Заповнити цей пробіл в дитячому серці всіляко намагаються соціальні та інші державні служби, які постійно навідуються до маленьких громадян, які проживають в дитячих будинках, щоб подарувати їм радість та щастя.
З нагоди свята до Черкаського будинку для дітей дошкільного віку компенсуючого типу з подарунками для малечі завітав губернатор Черкаської області Сергій Борисович Тулуб разом із представниками обласних організацій у справах дітей. До урочистих заходів також приєдналися і правоохоронці на чолі з начальником УМВС України в Черкаській області генерал-майором міліції Валерієм Дерновим.
Діти радо зустріли гостей, які, в свою чергу, від щирого серця привітали вихованців закладу зі святом та вручили їм подарунки і солодощі. За ініціативи керівництва Управління МВС України в Черкаській області в дитячий будинок було запрошено Черкаський академічний театр ляльок, актори якого продемонстрували маленьким глядачам незабутню виставу.Малеча з неприхованою зацікавленістю споглядала, як на сцені вирує історія з казки «Троє поросят». Вони не могли відірвати погляд від дійства і, як зачаровані, слідкували за кожним рухом лялькових героїв. Окрім цього для облаштування території закладу, працівники міліції подарували садовий інвентар у вигляді фігурок казкових гномів. Кожна дитина дошкільного та шкільного віку отримала шкільне приладдя,а дирекції будинку правоохоронці вручилипобутову техніку та шкільну дошку для навчального класу. Подарунки припали до душі не лише малечі, а й співробітникам дитячого закладу.
Очі маленьких вихованців закладу світилися від радості, їм дуже сподобалася вистава та отримані подарунки. Для гостей діти підготували невеличкий святковий концерт: старанно розказували вірші, танцювали і співали пісні.
Директор Черкаського будинку для дітей дошкільного віку компенсуючого типу Марія Петрівна Пилипенко подякувала гостям за постійну підтримку та увагу, яку вони проявляють діткам, на що останні пообіцялипостійно навідуватисьудитячий заклад та всіляко допомагати у вирішенні нагальних питань.

СЗГ УМВС України
в Черкаській області

Останні новини