В Дахнівці дружина столичного судді будуватиме елітне житло для продажу

На прибережних землях в мікрорайоні Дахнівка, що в Черкасах рідна фірма дружини столичного судді будуватиме елітний квартал із таун-хаусів.

На земельній ділянці у 1,98 га, яка мала статус земель оздоровчого призначення заплановано побудувати 90 двоповерхових сучасних елітних таун-хаусів. Продаж елітного житла вже стартував, ціна за квадратний метр – близько 12 тис. грн. Типова житлова площа до продажу складатиме понад 120 кв. метрів, вартість відповідно від 1,5 млн. грн. 

Мова йде про земельну ділянку по вул. Дахнівська Січ 20 (що знаходиться між обласним госпіталем для ветеранів війни та дренажною канавою).

ТОВ «Класікбудінвест» вже отримав містобудівні умови та обмеження на блочну житлову забудову та навіть зміг отримати рішення депутатського корпусу на зміну цільового призначення земельної ділянки. Хоча й тут не обійшлося без юридично-правової еквілібристики. 

Так 30 березня 2016 року департамент архітектури та містобудування міської ради видає наказ про надання містобудівних умов і обмежень щодо забудови земельної ділянки по вул. Дахнівська Січ 20 під житлову блочну забудову. В обґрунтуванні йде мова, що договір оренди укладений на дану земельну ділянку 01.08.2012 року. При цьому цільове призначення земельної ділянки не змінено. 

Згодом у червні 2016 року міська рада надає ТОВ «Класікбудінвест» дозвіл на розробку документації по зміні цільового призначення даної земельної ділянки. У вересні 2016 року депутати міської ради своїм рішенням змінюють цільове призначення земельної ділянки по вул. Дахнівська Січ 20, але вже під іншим кадастровим номером. 

Варто відзначити, що дахнівчани неодноразово виступали проти забудови даної земельної ділянки. 

ТОВ «Класікбудінвест» зареєстроване в Черкасах, його засновниками значаться черкащанин Стреміленко Олександр Вадимович та жителька столиці Кувшиннікова Юлія Сергіївна. Остання є дружиною судді Київського адміністративного суду Федотова Ігора Вячеславовича.
 

Останні новини