В черкаському закладі "1+1" потравили людей.

Щонайменше шестеро черкащан відчули себе зле після харчування в піцерії "1+1" в мікрорайоні Митниця. Всі вони потрапили до інфекційного відділення лікарень в п"ятницю та суботу.

- Я з подругою заклад відвідувала в п"ятницю. А зле відчула себе вже наступного дня. Спочатку думала що отруїлася рибою вдома, викликала "швидку", адже мені стало зле, температура одного разу вже показала 39.8 градусів. Коли привезли до лікарні, то перше, що запитали, це чи була я в закладі "1+1", -розповідає черкащанка Альона Битюцька.

З такими ж симптомами, до лікарні потрапила і її подруга Марина Компанієць, яка до того ж вагітна: " Лікарі підбирають мені ліки, адже багато що мені не можна через вагітність. Оскільки я не прописана в Черкасах, то мене перевели до Черкаської районної лікарні в селі Червона Слобода. Оце ми так під"їли, що тепер лежимо по лікарнях. І замовляли то ми не щось аж таке - піцу та Шопський салат з огірків та помідорів. Спочатку думала звертатись до правоохоронців, але ж це як мене почнуть тягати, то зі своїм становищем я вирішила звернутись лише в Спілку захисту справ споживачів. Доречі, мене як привезли, то сказали, що я вже шоста із тих, хто їв у цій піцерії".

Ще одна черкащанка Тетяна Суржко лежить в палаті разом із Альоною Битюцькою. Вона теж їла в піцерії, але ще в четвер. З сусідкою по нещастю познайомилась вже в лікарні.

- Я в тій піцерії була ще в четвер. Але до лікарні звернулись лише в суботу зранку. Проте в п"ятницю температура була вже 39,5, мені було дуже погано, я втрачала свідомість. Лише після цього вирішили звернутись до лікарів, проте це лише продукти із піцерії, адже після них я вже нічого не їла, ну ви ж розумієте,- ніяковіючи розповідає молода жінка.

За її словами, разом з подругою вони замовляли смажені крильця та картоплю по-моринськи. Подруга, з якою вдалося поговорити телефоном ще в суботу, зараз перебуває на домашньому лікуванні в Шполі, де щодня лікарка їй ставить капельницю.

Нагадаємо, що жахливий стан майже всіх закладів громадського харчування відзначила ведуча популярного шоу "Ревізор" Ольга Фреймут, проте у санстанції, бачите, немає повноважень для перевірок. Розігнати дармоїдів, а не витрачати на них недокрадені чиновниками бюджетні кошти.

Якщо працівники прокуратури не побачать в даному матеріалі підстав для кримінального провадження на основі заподіяння шкоди здоров"ю клієнтів закладу, то і працівникам Прокуратури теж не місце на займаних посадах. Навряд чи в них буде краща можливість для того, щоб довести, що Черкаська прокуратура виконує не лише політичні замовлення,  а й захищає громаду міста.

За нашою інформацією власником закладу є підприємець Соболь, якому належить і магазин "Лісовий". А контакти потерпілих, якщо в цьому є потреба і їх важко знайти, я готовий надати працівникам правоохоронних органів. Мій то номер телефону у них є точно.

Ярослав Нищик.

Останні новини