В Черкаському лісгоспі триває ялинкова кампанія

У Черкаському лісгоспі триває ялинкова кампанія. Ялинкові ярмарки вже функціонують у всіх лісництвах підприємства.

Загалом у лісгоспі планують реалізувати понад 2,5 тис. новорічних дерев. Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Є в наявності ялини та сосни, що вирощені на спеціальних плантаціях, або ж заготовлені у ході виконання лісогосподарських заходів з догляду за лісовими насадженнями.

Ціни на новорічні ялинки досить прийнятні. В середньому їх можна придбати за 70 гривень. При купівлі деревця маркують спеціальними уніфікованими засобами: самоклейними етикетками або пластмасовими бирками-стяжками. Ці засоби розриваються при спробі їх зняття, і тим самим унеможливлюється їх повторне використання.

Досить активно тривають ялинкові торги у Руськополянському лісництві. Як повідомив лісничий Ігор Ткач, наразі вже реалізовано 265 новорічних красунь. Купують їх переважно місцеві жителі, але є покупці й з Черкас.

Лісівники закликають усіх громадян купувати легальні ялинки у лісництвах і не мати проблем із законом напередодні новорічно-різдвяних свят.

Останні новини