В Черкаській області провели чемпіонат УМВС зі стрільби з бойової зброї.

Сьогодні в стрілецькому тирі Управління дорожньо-автомобільної інспекції Управління міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області проводився чемпіонат УМВС зі стрільби з бойової зброї.

Свої вміння та навички володіння вогнепальною зброєю прибули продемонструвати 32 команди, які представляли міськ-, райвідділи області та спеціальні підрозділи міліції. Загалом за перемогу боролися 92 учасника, які намагалися показати якнайкращі результати. За призові місця змагалися не лише чоловіки, а й жінки-правоохоронці, які намагалися не відставати по кількості влучень від сильної статі.

Учасники змагань виконували стрільбу з пістолета Макарова, вправа проходила в два етапи – прицілочному та безпосередньо стрільба на залік. При цьому всі члени команд повинні були здійснити по 5 пострілів у мішень з однієї руки. Кожен зі стрільців помітно хвилювався, адже від влучності залежав не лише показник майстерності володіння зброєю та результат у особистому заліку, а й підрозділу загалом.

За результатом влучень по мішені та після підрахунку вибитих очок було визначено переможців серед чоловіків, жінок та у командному заліку.

Перше місце серед чоловіків посів прапорщик міліції батальйону патрульної служби Костянтин Федоров, серед жінок перемогу виборола лейтенант міліції

Придніпровського райвідділу міліції Ольга Шевчук.

Завдяки злагодженим діям та бажанню обійти суперників п’єдестал кращих серед команд-учасників турніру розділили наступні учасники:

І місце - спеціальний підрозділ судової міліції «Грифон»;

ІІ місце - Придніпровський райвідділ міліції;

ІІІ місце дісталося співробітникам батальну патрульної служби.

http://mvs.gov.ua/

Останні новини