В Черкаській області на кожні два шлюби припадає одне розлучення!

15 травня світ відзначає Міжнародний день сімей, в який прийнято звертати увагу на проблеми, які виникають в сім'ях. І для України, яка займає одне з перших місць у світі за кількістю розлучень, це питання є як ніколи актуальним.

Виявляється, що кожен другий розлучення припадає на родини з дітьми. Найчастіше розірвання шлюбів припадає на пари, які прожили у шлюбі 3-5 років. "За цей час проходить перша закоханість, починається побут, з'являються власні діти, зростає навантаження, і психологічна, і фізична... Багато хто не витримують, починають свариться, що у фіналі призводить до розлучення", - пояснює Олена Довга, психолог.

За даними статистики, в Україні 30% розлучень відбуваються з причини сексуальних дисгармоній, приблизно стільки ж - з соціальних причин (нестача грошей, житла і т.д.). З різних причин пари, які живуть цивільним шлюбом, розходяться найчастіше в перший рік спільного життя (майже 20% пар), у другий рік - близько 5% пар і т.д. Цивільний шлюб, на думку опитаних кореспондентом ТСН.uа українців, дає їм шанс перевірити, наскільки вони готові до спільного життя та вирішення таких проблем.

В середньому в Україні на кожні два шлюби припадає одне розлучення. Найчастіше розлучаються в Криму, Запорізькій, Кіровоградській та Черкаській областях.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx