В Черкаській багатоповерхівці були порушені норми при будівництві, які призвели до загрози життя мешканців

Прокуратурою міста Черкаси встановлено порушення під час будівництва, які стосуються безпечної експлуатації житлового будинку.

В ході перевірки щодо аварійного стану будинку за адресою: м. Черкаси, вул. Героїв Сталінграда №38, встановлено, що вказаний житловий будинок має деформаційні тріщини в стінах та перекриттях, імовірними причинами яких є зокрема людський фактор, неякісна кладка стін та відхилення бетонних паль, що є основою фундаменту будинку, в плані та по вертикалі.

Причиною такої ситуації є невиконання будівельних норм і правил, які регламентують застосування певних технологій будівництва, що може призвести до заподіяння шкоди здоров’ю мешканців будинку. За результатами перевірки розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 275 КК України.

Подібні правопорушення караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, можливе також позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років. 

Останні новини