В Черкасах зникли 2500 голосів ВО "Свободи" в обласну раду

Сьогодні увечері під час підведення підсумків голосування Черкаською міською територіальною виборчою комісією в частині округів на виборах до Черкаської обласної ради по місту Черкаси зникло близько 2500 голосів за ВО «Свобода».

Про це нашому виданню повідомив голова міської організації ВО «Свобода» Ярослав Нищик.

- Під час підведення підсумків голосування по округах в обласну раду, ми виявили суттєві невідповідності даних у протоколах з мокрими печатками та тими що були озвучені на засіданні міської ТВК. Ми подали скаргу та чекаємо реагування. Будемо вимагати перерахунку даних всіх протоколів з ДВК по місту та внесення їх в підсумкові дані, - зазначив Ярослав Нищик.

Натомість як стало відомо з власних джерел перед обласною владою з адміністрації президента поставили завдання проходження Опозиційного блоку до Черкаської обласної ради з результатом у 5,2%. За попередніми даними колишні регіонали не долали барєр, але вчора почалися качелі, ми про них писали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРКАЩИНІ СПРОБИ НЕДОЛУГИХ ФАЛЬСИФІКАЦІЙ ПРОТИ СВОБОДИ ТА УКРОПУ

Сьогодні ж вони продовжилися, у ЗМІ знову вийшла чергова джинса, в які Опоблок дає собі саме ці рятівні 5,2%.

Очевидно, що обласна влада взялася виконувати вказівку вищого керівництва.

Оновлення. Станом на 22.45 Черкаська міська ТВК прийняла рішення про уточнення кінцевого протоколу за результатами виборів до обласної ради по міських округах. При цьому уточнені дані будуть оголошені завтра о 17.00. За таке рішення проголосувало 14 членів комісії. При цьому попередьно відхилено скаргу ВО "Свобода" через формальні невідповідності, свободівці мають її доопрацювати та надати протоколи з мокрими печатками з ДВК. Таким чином на даний момент спроба викрадення голосів окремої політичної сили не пройшла. 

Останні новини