В Черкасах засяяла головна ялинка

На Соборній площі Черкас барвистими вогнями засяяла головна ялинка міста. У теплій та святковій атмосфері її відкрили в день одного з найулюбленіших свят усіх дітей – на День святого Миколая.

Вечір учора розпочався зі спільної молитви, яку промовив Митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан. Сьогодні, підкреслив він, розпочинається плеяда різдвяних свят.

До відкриття центральної ялинки Черкас долучився міський голова Анатолій Бондаренко разом зі своєю родиною. Усіх присутніх він привітав із прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим.

– Найбільше на сьогоднішнє свято чекають наші діти, з особливим хвилюванням усі мріють побачити під подушкою такі бажані для них подарунки, – говорить Анатолій Васильович. – У цей день бажаю, щоб усе тільки хороше в нашому житті здійснювалося. Нашому місту – успішного розвитку та перемог, країні – миру й злагоди. А кожній черкаській родині – Божої благодаті, достатку та щастя.

Традиційно в Черкасах головна новорічна красуня – натуральна. Цього року вона сягає 22 метри висотою. Її змайстрували з майже 270 спеціально вирощених деревцят, прикрасили гірляндами та світлодіодними іграшками.

Про це інформує сайт міськради

Останні новини