В Черкасах закінчили допитувати "Свободівця".

Після майже двохгодинного допиту з стін Придніпровського райвідділу міліції міста Черкаси вийшов член ВО "Свобода" Ігор Душка. Раніше ми вже повідомляли, що молодого активіста правохоронці затримали біля власного помешкання, та протримали в райвідділі в кайданках дев"ять годин допитуючи в справі, де він виступає СВІДКОМ. Під тиском з нього намагалися отримати свідчення проти іншого "свободівця", якому інкримінували крадіжку прапора Комуністичної партії з "метою власного збагачення".

Після цієї події з"явився ряд матеріалів в регіональних ЗМІ, а Народний депутат Юрій Сиротюк звернувся до Генеральної Прокуратури з вимогою розібратися в беззаконні. Після сьогоднішнього допиту Ігор Душка відзначає, що кардинально змінилася тональність спілкування правоохоронців з ним. Сьогодні до нього зверталися лише на "ви", поводили себе ввічливо та максимально коректно. І що найголовніше, оскільки минулі свідчення могли бити надані під тиском, у Ігоря взяли свідчення, при цьому не погрожували СІЗО, виключенням з ВУЗу та не заковували в кайданки.

Тож можуть як хочуть працювати наші правоохоронці працювати за європейськими стандартами, от тільки їм потрібно допомагати захотіти.

На фото: Ігор Душка після вручення повістки під стінами Придніпровського райвідділу міліції.

Ярослав Нищик.

Останні новини