В Черкасах виступить президентський оркестр
21 лютого в Черкасах відбудеться безкоштовний виступ Національного президентського оркестру.
Про це інформують на сайті міської ради.
Президентський оркестр разом із Заслуженою артисткою України Оленою Білоконь дадуть концерт “Українська пісня – душа українського народу”. Концерт відбудеться о 18.00 в міському будинку культури імені І. Кулика (вул. Благовісна, 170).



