В Черкасах високі посадовці по-новому вшанували ветеранів

 

7 травня у Черкасах в приміщенні обласної філармонії відбулися урочистості з нагоди 69-ї річниці Перемоги. Урочистості були зведені до мінімуму, а вітання та спілкування високо посадовців – губернатора та голови облради носили неформальний характер.

Вітаючи ветеранів, Юрій Ткаченко зазначив, що цьогорічне святкування Дня Перемоги відбувається у тривожний для України час. Згадав ветеранів-українців, які здобули собі славу в усій Європі, але не дуже відомі на Батьківщині. Назвав імена черкащан – полководців, Героїв, розвідників, партизанів. Закликав брати з них приклад і нинішнє покоління, яке несподівано постало перед необхідністю знов захищати свою Вітчизну.

Після цього Юрій Олегович вручив відзнаки «70-річчя визволення Черкаської області» присутнім у залі ветеранам Великої Вітчизняної війни: Петру Красовському, Леонідові Кулику, Аркадієві Маренкову, Генрієтті Остапчук. 

Привітала ветеранів і голова обласної ради Валентина Коваленко. 

– Слава Україні! Слава ветеранам! І слава тим, хто зараз тримається отам на кордоні, щоб ми не переступили страшної межі війни, але вже війни братовбивчої. Шановні ветерани, чи думали ви тоді, коли перемогли, що вашим внукам і правнукам доведеться переживати отакий складний час, що знов буде війна!

Урочистий концерт був побудований таким чином, щоб тривожні мотиви поступово перевести в оптимістичні. Завершився він відомою піснею про День Перемоги.

Ветеранів та гостей свята, які виходили з глядацької зали, пригостили тортом. Торт був завдовжки 3,5 м і важив 50 кг. та орендований написами ТРЦ Любава, очевидно саме на кошти центру і був зроблений подарунок.

Підготовлено за матеріалами видання Прочерк
 

Останні новини