В Черкасах виконком дозволив робити те, що робили і без дозволу
Вчора виконавчий комітет Черкаської міської ради прийняв рішення яким дозволив феєрверки у новорічну ніч.
Приводячи правила благоустрою у відповідність до своїх попередніх рішень, міська влада дозволила застосування феєрверків і піротехнічних засобів у новорічну ніч (без обмеження в часі), у День незалежності і у День міста (в ці дні – з 8.00 до 22.00).
Крім того, влаштовувати феєрверки можна й у інші дні, але для цього по кожній ситуації потрібне окреме рішення міськвиконкому.
Нагадуємо, міська рада заборонила використання феєрверків у зв’язку з проведенням АТО на Сході країни, проте заборони особливим чином в місті недотримувалися.



