В Черкасах в сміттєві баки запхали лише двох депутатів, проситься і начальник міліції (Фото, Відео)

Сьогодні під час сесії Черкаської обласної ради громадські активісти провели люстрацію сміттєвими баками лише двом депутатам ради екс-комуністу Олександру Харламову та екс-регіоналу, колишньому першому заступнику голови обласної ради Володимиру Вовченку. 

Дивлячись на коментарі цієї ситуації начальника обласного управління УМВС Владислав Пустовара виданню Прочерк, то він теж має неабияке бажання пройти люстрацію таким чином. Владислав Володимирович нині перебуває в Умані та оберігає спокій хасидів, але вже повідомив що дану ситуацію буде кваліфіковано відповідно до законодавства.

Сьогодні представники Координаційної ради Сил Майдану занесли на сесію Черкаської обласної ради сміттєві баки з фотографіями екс-регіоналів які будуть балотуватися на Черкаських округах - Володимира Зубика, Геннадія Бобова, Валентина Ничипоренка, Віктора Тимошенка, Антона Яценка та Михайла Поплавського який балотуватиметься цього разу на Кіровоградщині.

Представники громадськості були незадоволені як загальнополітичною ситуацією в країні так і в області зокрема. Особливо вони акцентували увагу на антидержавних законах про «особливий статус Донбасу» та про «амністію терористам». На минулому засіданні депутати облради відмовилися їх засуджувати.

Після нетривалих виступів активістів, вони перейшли до дій і першим смітник освоїв депутат облради екс-комуніст Олександр Харламов.

Олександр Харламов вперто не хоче до бачка, активісти йому допомагають. 

Наступним став екс-заступник голови облради Володимир Вовченко.

Сміттєвий бачок знаходить Володимира Вовченка.

В результаті атаки активістів та небажання освоїти сміттєвий бачок Володимир Вовченко отримав ушкодження.


 У залі зчинилася бійка, в той же час були присутніми керівники силових структур прокурор та начальник СБУ.

Люстрація смітниками торкнулася лише двох депутатів, хоча її заслуговувало значно більше народних обранців. З точки зору гуманізму та людяності цих постраждалих депутатів і трохи жаль. Але зараз мусимо констатувати, що дія суспільних законів не може бути замінена ані підконтрольними владі ЗМІ ані розмовами про те що буде все колись добре. Команда Президента Петра Порошенка показала свою нездатність реформувати українську державу, а коли не діють законодавчі механізми люстрації, очищення влади не відбуваються зміни в державі, вступають в дію суспільні закони. І вже сьогодні можна констатувати, що не далекий той час коли вже ця нова влада використає проти українців міліціянтів та зброю.

Фото Ігора Єфімова, Вечірні Черкаси