В Черкасах відбулася хода "Живи тверезо"

Саме до свята 8 березня ініціативна група молоді вирішила провести ходу "Живи тверезо".

 - Подібну акцію ми проводимо вдруге, перша відбулася в квітні 2012 року. Акція є абсолютно аполітичною та ініційованою молоддю. Допомагали нам в організації ініціатива "Здравіє" та громадська організація "Твереза Черкащина". Нажаль міська влада відмовилася приймати наше повідомлення про проведення ходи, тому будемо діяти на свій страх і ризик, - коментує один із свіпорганізаторів заходу Влад.

Незважаючи на опади в вигляді мокрого снігу та дощу, на Площі 700-річчя Черкас збирається близько ста молодих людей. Помічаємо  серед них кількох "свободівців" на чолі з Юрієм Ботнаром, проте вони суворо дотримуються принципу неполітичності акції, а тому жодної партійної символіки. Хода починається із невеликою затримкою, адже всі чекають поки привезуть квіти, які організатори планують дарувати жінкам.

Колона, в супроводі правоохоронців в цивільному та двох автомобілів ДАЇ вирушає алеєю бульвару Шевченка в бік Пагорбу Слави, де має закінчитися хода. Варто відзначити оперативність роботи та мінімальну нав"язливість правоохоронців, які спробували стати непомітними, зайнявшись своєю безпосередньою роботою: забезпеченням безпеки руху колони.

 - Я почав сповідувати здоровий спосіб життя після приходу в фанатське середовище Черкас, де познайомився з великою кількістю людей, для яких тверезе життя є нормою. З певного моменту я зрозумів, що лише в компанії тверезих та здорових патріотів я відчуваю себе комфортно. Той хто піддається шкідливим звичкам, насправді зраджує не лише себе, а й свою націю, її генофонд,- коментує молодий чоловік на прізвисько Карабас.

По дорозі молоді люди вручають жінкам квіти, чим немало дивують їх та створюють святковий настрій.

По дорозі молодь скандує гасла "Ти жінка, ти мати, 8 березня не привід бухати", "Здорова мати, здорові діти",  " Здорова молодь здорове майбутнє", "Хто ми - здорові, хто ми - сильні, хто ми є - здорова молодь"

Водії підтримують молодь сигналами автомобілів, а дехто з водіїв має такий вигляд.

Як і було анонсовано, хода завершується біля пагорбу Слави, на щастя без ексцесів з правоохоронцями та пересічними противниками такого світогляду. 

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины