Користувацький вхід

В Черкасах тривають легкоатлетичні змагання на честь Героя Радянського Союзу

16-17 грудня в Черкасах тривають Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на меморіал Героя Радянського Союзу Тканка Олександра Васильовича. 

Соту річницю з дня народження Героя Радянського Союзу, професора, ректора Олександра Тканка Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького вшанував щорічними легкоатетичними змаганнями на його честь – «Меморіал Тканка». Урочисте відкриття відбулося 16 грудня в спорткомплексі «Манеж» – повідомляє прес-служба ЧНУ.

Цьогоріч за перемогу змагаються понад 200 учасників зі всієї України, зокрема, студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Черкаського інституту банківської справи, Чернігівського національного університету імені Т. Г. Шевченка, Кіровоградського національного технологічного університету, Кіровоградського державного педагогічного університету, Вінницького гуманітарного педагогічного ліцею, Уманського державного педагогічного університету, Уманського національного університету садівництва.

Це вже традиційний 28 меморіал, він проводиться з нагоди 73-ї річниці визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників за участю атлетів з усієї країни. Уперше змагання на призи Героя Радянського Союзу Олександра Тканка з ініціативи кафедри спортивних дисциплін були проведені в 1989 році.

Урочисте відкриття змагань відбулося вчора 16 грудня в легкоатлетичному манежі по вул. Пастерівській, 102. Сьогодні змагання тривають, участь беруть понад 200 спортсменів у різних вікових категоріях. 

Гості змагань приємно вражені рівнем організації заходу та будуть втілювати позитивний досвід в своїх регіонах.

- Сьогоднішній день, особисто для мене, став знаковим, подібні змагання мають ставати прикладом організації для спортивних функціонерів. Мене надвичайно вразив перспективний план розвитку спортивного комплексу, де проводились змагання. Здається, що подібного просто немає в усьому центральному регіоні. І ви знаєте, це додало мені мотивації, адже у нас в Кропивницькому, саме цього й не вистачає. Тепер будемо працювати над цим! Я щиро вдячний за запрошення. Буду радий приймати гостей з усієї України тепер у Кропивницькому, - зазначив Ігор Андрощук, голова Федерації легкої атлетики Кіроваградської області.

Натомість змагання тривають, а переможців чекає подіум та цінні подарунки.
 

Останні новини