В Черкасах триває творче віче (Фото)

Сьогодні в Черкасах за ініціативи екс-регіонала та за сприяння губернатора Юрія Ткаченка проходить творче віче «Україна вражає». Розпочалося вона о 12.00 у сквері за обласним Будинком Рад і триватиме до пізнього вечора. Віче обєднало митців з усіх регіонів країни. 

В творчому святі беруть участь 20 майстрів хенд-мейду, 20 майстрів традиційного мистецтва, 11 художників. Тут же можна придбати вироби які презентовані на імпровізованому ярмарку.

Протягом дня всі бажаючі зможуть пожертвувати кошти для українських добровольців на Сході. 

Учасники віче вже встигли створити рекордний за довжиною вінок 45 метрів, який розмістили навкруги фонтану у сквері. На його створення використали 50 метрів стрічки та 15 снопів пшениці. За задумом організаторів вінок став символом єдності та соборності України. 

Також на заході представили 20 кращих робіт виставки “Мальовнича Україна”, яка нині експонується в обласному Художньому музеї. Створені сьогодні на віче 40 робіт будуть виставлятися як в музеї, так і на майданах Черкас. Із них оберуть найкращі три, які будуть віддруковані на біг-бордах по всій державі, а вже 16 липня будуть вручені нагороди переможцям.

Творче віче приготувало для відвідувачів і серйозну програму із виступами музичних виконавців, ярмарком із численною національною символікою, боді-артом, молитвою за Україну. Творчі гуляння триватимуть до пізнього вечора.


 

Останні новини