Користувацький вхід

В Черкасах "Свобода" підставила плече секретарю від БПП

Сьогодні Черкаська міська рада в режимі таємного волевиявлення голосувала за відставку секретаря міської ради, відповідний проект рішення не набрав необхідної кількості голосів.

Голосування за зняття Радуцького відбувалось у кінці робочого дня – близько п’ятої вечора. На час голосування у залі перебували 28 депутатів та міський голова. Однак в таємному голосуванні взяло участь лише 15 обранців, та й з них лише 8 проголосували «за», повідомляє Інфоміст.

Категорично відмовилися брати участь у голосуванні дві фракції ВО «Свобода» та БПП від якої і обраний секретар. Не брав участі в голосуванні і міський голова.

– Небагато секретарів за мої дві каденції доводилось знімати. Але така атмосфера в залі, наче свято. Я висловлюю думку фракції “Свобода”: у питаннях суто політичних, які не мають ніякого відношення до вирішення господарських питань, ми участі не беремо, – сказав Нищик.

Керівник фракції БПП Костянтин Чернецький також заявив про неучасть депутатів владної фракції у голосуванні. – Це як аксіома, фракція БПП також участі в голосуванні не братиме, – сказав порошенківець.

Нагадаємо, що кулуарне протистояння між Олександром Радуцьким та депутатом Михайлом Бінусовим триває вже достатньо давно. У публічну площину воно вилилося, коли Бінусов у лютому опублікував проект рішення про відставку секретаря. Однак попри тривалі перемовини серед депутатського корпусу так і не дали результатів, за відставку діючого секретаря зібрати голоси не вдалося.

Для відставки секретаря міськради необхідно зібрати мінімуму 22 голоси, як бачимо з результату, до необхідної кількості ініціатори відставки навіть не наблизилися. Більше того, фракції ВО Самопоміч, Укроп, ВО Черкащани та Партії вільних демократів які найактивніше вели перемовини про відставку секретаря не змогли забезпечити більш-менш пристойну кількість депутатів які б проголосували "за". При цьому ці фракції номінально мають на всіх 20 мандатів (разом з виключеним з Укропу Бінусовим - ред.)

Loading...