В Черкасах суд виніс вирок у справі резонансної смертельної ДТП

Обвинуваченого в смертельній ДТП, в якій загинув директор черкаської школи №19 Юрій Лункін, призначили покарання у вигляді шести років позбавлення волі. 

Відповідний вирок виніс Соснівський суд, пише Про все.

Романа Куницю визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначили покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Також суд зобов'язав підсудного виплатити по 700 тис. грн. потерпілим - дружині і доньці загиблого. 

Потерпілі ж вимагали найсуворішої міри покарання, а саме 8 років позбавлення волі.

Проте суд врахував обставини, які пом'якшують покарння: щире каяття підсудного та бажання відшкодувати матеріальну шкоду потерпілим, а також відсутність раніших судимостей в обвинуваченого.

Нагадаємо, що Юрій Лункін загинув у ДТП 14 січня 2020 року. Його збив автомобіль "Land Rover" на пішохідному переході. На перших судових засіданнях у справі, коли стало відомо, що пасажиром цієї автівки був підприємець і ексміліціонер Юрій Буряк, рідні загиблого підозрювали саме його у скоєнні ДТП. 

Донька Юрія Лункіна Ірина говорить, що поки не знає, як реагувати на вирок, який ще не вступив у дію.

- Моя думка залишилася при мені. Я сподіваюся, що винний буде покараний. А якщо ця людина хоче сидіти за гратами, це її право. У нас вільна країна, - каже вона.

Останні новини